Daily Archives: 2024-05-20

Festiwal sportowy
“Lietuvos Mažųjų Žaidynės”

19 maja odbył się długo wyczekiwany finałowy festiwal projektu “Lietuvos Mažųjų Žaidynės”, który zgromadził najmłodszych sportowców z całej Litwy. Drużyna przedszkola z Niemieża w rejonie wileńskim wykazała się doskonałym przygotowaniem i duchem sportowym. W tym roku obchodzono 10-lecie projektu, więc dzieci nie tylko uprawiały sport, ale także uczestniczyły w prawdziwej urodzinowej imprezie! Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni medalami, dyplomami i upominkami, a festiwal pozostawił niezatarte wrażenia zarówno na dzieciach, jak i dorosłych. Projekt “Lietuvos Mažųjų Žaidynės” ponownie potwierdził, że sport to nie tylko doskonały sposób na rozwijanie fizycznych umiejętności dzieci, ale także na promowanie przyjaźni, współpracy i zdrowego trybu życia. Był to niezapomniany dzień dla naszych najmłodszych. Cieszymy się z ich osiągnięć i dziękujemy organizatorom za wspaniałe święto!